انواع لباس فرم اداری و لباس فرم آموزشی

1/6/2018 1:09:08 PM میثم فراهانی | زوملَن 8 نظر
انواع لباس فرم اداری و لباس فرم آموزشی

مانتو 7 یا سون فرم تولید کننده مانتوشلوار اداری و لباس یونیفرم طی 10 سال فعالیت مستمر در طراحی و تولید مانتو فرم ولباس یونیفرم اداری و انواع لباس فرم اداری با استفاده از کادری مجرب و توانمند در بخش خدمات به مشتریان توانسته به جهت نوع سرویس دهی از مشاوره-طراحی-سایزگیری- برشکاری و دوخت به استاندارد های مطلوبی رسیده و رضایت و آرامش خاطر را برای مشتریان به ارمغان بیاورد.این شرکت در طی این دوران و با تولید مانتو فرم و لباس اداری توانسته با بسیاری از شرکت های خصوصی و دولتی-سازمان ها-آژانس ها-خطوط هوایی و زمینی ودریایی-بانک و بیمه ها به صورت مستقیم هرساله همکاری نماید.

ویژگی های مهم در لباس های فرم

پارچه مورد استفاده ما پارچه بسيار مرغوب مى باشد .نوع جديد اين پارچه به سفارش ما و با بهبود فرمول توليد،از الياف خاصى استفاده شده كه بوى عرق نمى گيرد و به هيچ وجه رنگ پس نمى دهد حتى هنگامى كه با آب ١٠٠ درجه هم شستشو شود رنگ نمى دهد.از جمله عواملى كه باعث كاهش طول عمر لباس فرم مى شود،شستشوى آن مى باشد و عاملى كه باعث مى شود لباس فرم شستشو شود،بيشتر به دليل بوى عرق لباس است؛كه ما با بكارگيرى فرمول جديد در توليد،اين مشكل را حل نموده و در واقع تعداد دفعات شستشو را كاهش داده ايم.

از دیگر خدمات رایگان ما سایزگیری نفر به نفر در محل کار شما می باشد.از آنجایی که اغلب پرسنل سایز دقیق خود را نمی دانند و برای مراجعه حضوری جهت سایزگیری هم هزینه و هم وقت زیادی را باید صرف کنند و راندمان کاریشان پایین می آید لذا ما با فرستادن خانم های سایزگیری در محل این مشکل را برطرف کرده ایم.

در موارد متعددی دیده شده که بعد از یک یا دو ماه سایز افراد تغییر کرده یعنی افراد چاق یا لاغر شده اند.ما نگرانی این عده را برطرف میکنیم و باز هم اصلاحات رایگان انجام میدهیم تا فرم لباس سایز دلخواه آنها باشد.

مزایای لباس فرم برای کارمندان

سرمایه گذاری در لباس فرم برای کارمندان یک تصمیم دشوار برای یک کارفرما است. این نشان دهنده یک تعهد بزرگ مالی است.
لباس، چه در مدارس و یا در محل کار، اغلب یکی از مهمترین موضوعات مورد بحث در محیط کاری ست. آیا لباس یکدست مفید است؟ از همه مهمتر، اینکه چه کسی از لباس فرم بهره مند میشود، کارمند، کارفرما، و یا مشتری؟ خوب، پاسخ اینست : هر سه مورد

منافع کارفرما از لباس فرم و یکدست در شرکت

سرمایه گذاری برای لباس فرم کارمندان یک تصمیم دشوار برای یک کارفرما و تعهد بزرگ مالی است. بنابراین، دانستن این موارد که منافع لباس یکدست برای شرکت شما چیشت در ابتدای کار مهم است.بهره وری: یکی از بزرگترین منافع استفاده از لباس فرم افزایش بهره وری است. با توجه به نظرسنجی های انجام شده از بین ۵۵ درصد از کارگران بر این عقیده اند که پوشیدن لباس فرم سازندگی را بالا می برد.
نام تجاری: لباس فرم برای کارمندان یک ابزار بازاریابی موثر در مقایسه با دیگر تبلیغات است.

ایمنی: بسته به صنعت شما، لباس کار می تواند ابزار ایمنی مهمی باشد. این که آیا لباس های فرم می تواند به عنوان محافظ در برابر سوختگی و آسیب دیدگی همچنین جهت جلوگیری از آلودگی در محیط کار شود، و یا اینکه کمک کند تا کارکنان در محل کار بیشتر به چشم بیایند.

منافع کارکنان از پوشیدن لباس فرم یکدست

در درجه اول از نگرانی کارمندان برای پوشیدن لباس روتین کار کاسته می شود. همچنین لباس یکدست حس برابری و کار گروهی توام ایجاد می کند. در نتیجه کارمندانی شادتر، با ظاهری جذاب برای شرکت بوجود می آید و کارکنان خوشحال بهره وری شرکت را (که یکی از منافع کارفرمایان است) بالا می برند.

با توجه به مطالعه انجام شده توسط شرکت Bright Horizons، تقریبا ۶۶ درصد از کارمندان با رضایت شغلی بالا به طور مداوم مشغول بکارند و حتی در ساعت اضافی در محل کار می مانند.

منافع مشتری از برنامه Uniform یک شرکت

شاید بزرگترین منفعت کارمندانی با لباس یکدست در محل کارشان ایجاد تصویر ذهنی خوب به مشتریان باشد. با توجه به مطالعه ۲۰۰۰ UTSA ، “هنگامی که مشتری کارمندی را در لباس فرم می بیند، این احساس به مشتری الغا می شود که یک محصول بهتر و با کیفیت بالاتر از خدمات دریافت خواهد کرد. در نظر سنجی انجام شده  ۴۰٫۲۸٪ از پاسخ دهندگان معتقدند کارمندان با لباس فرم آگاهتر هستند، ۵۲٫۷۸ درصد معتقدند که آنان قابل اعتمادترند، و ۵۴٫۱۷٪ اعتراف کردند که آنها احساس راحتی بیشتری با یک کارمند با لباس فرم دارند.