مانتو فرم اداری - مانتو و شلوار اداری - مانتو فرم آژانس هواپیمایی

6/25/2018 5:06:04 PM میثم فراهانی | زوملَن 3 نظر
مانتو فرم اداری - مانتو و شلوار اداری - مانتو فرم آژانس هواپیمایی

در این بخش میخواهیم نحوه چگونگی شستن لباس هامخصوصا لباس فرم را به شما آموزش دهیم . قطعا همه این مطالب را شما میدانید اما ما میخواهیم شما را راهنمایی کنیم که چگونه لباس های شما دارای عمری دراز مدت باشند .

 

۱- همیشه قبل از شستشومانتو فرم و دیگر البسه آنها را از هم تفکیک کنید  هنگام شستن لباس فرم، دو چیز مهم وجود دارد که باید در ذهن داشته باشید: رنگ لباس فرم و درصد نخ و پلاستیک آنها .همه پارچه ها نمی توانند همان مقدار فشار آب و یا سطح فشاررا کنترل کنند.

 

مانتو فرم های روشن و مانتو فرم های تیره رنگ را جداگانه شسشتو دهید. وقتی لباس فرم خود را بویژه لباس فرم جدید را  میشویید، بعضی از رنگ هایی که در پارچه استفاده شده است از پارچه خارج می شوند (به همین دلیل لباس فرم  قدیمی تر باید از لباس فرم جدید جدا باشند). مانتو فرم  سفید، کرم یا رنگ روشن باید باهم شستشو شوند ، در حالی که تمام لباس فرم  رنگی دیگر نیز باید باهم در ماشین لباسشویی انداخته شوند،به عنوان مثال در صورت جدا نکردن لباس فرم مشکی ممکن است تمام لباس فرم سفید یا کرم رنگ مشکی بخود بگیرند.

 

لباس های خود را بر اساس پارچه های ساخته شده جدا کنید. برخی از پارچه ها مانند پارچه جین یا ضخیم (مانند یک حوله) باید روی یک چرخه شستشوی سنگین تر از لباس  ابریشمی (که در یک محیط ظریف شسته می شود) شسته شود. شما باید لباس های خود را با نوع شستشوی لباس های خود جدا کنید.

 

۲-برچسب "نحوه شستشو" را روی لباس فرم خود بخوانید. تگ های پارچه فقط به این منظور نیست که به لباس ها متصل شوند  تا گردن شما را خارش دهند، زمانی که آنها در برابر پوست شما قرار می گیرند ، در واقع به شما کمک میکند که چگونه لباس های خود را با چه درجه ای و از طریق چه پودری بشویید. هنگام تردید در مورد چگونگی شستن یک مورد، برچسب را بررسی کنید. برچسب های مراقبت به شما می گویند که پارچه از چه درصد نخ و پلاستیکی ساخته شده است، چگونه آن ها باید شسته شود، و چگونه آن ها باید خشک شود.

 

۳- درجه حرارت مناسب آب برای انتخاب نحوه شستشو دارای تنظیمات مختلفی هستند زیرا برخی از پارچه ها و رنگ ها به طور کامل شسته می شوند.از آب گرم برای رنگ های روشن، مخصوصا لباس فرم هایی که بیشتر در معرض آلودگی هستند استفاده کنید. گرما، لکه ها را کامل از بین میبرد..

 

از آب سرد برای رنگ های تیره استفاده کنید، زیرا آب سرد مقدار رنگی که از این لباس ها استفاده می شود را کاهش می دهد . پارچه دارای درصد پنبه بالا نیز باید در آب سرد شسته شوند زیرا درصد جمع شدن آن در آب سرد بسیار کمتراز آب سرد است.