کفش طبی اداری آقایان

5/28/2018 4:04:30 PM میثم فراهانی | زوملَن 3 نظر
کفش طبی اداری آقایان

کفش های طبی مردانه شرکت سون فرم از جنس چرم طبیعی بوده و دارای رنگ بندی و سایز بندی های متفاوت است. در این قسمت میخواهیم مطالبی درباره چگونگی انتخاب این کفش ها قرار دهیم.کفش های چرمی دارای راحتی و آرامش بوده و پا در طول ساعات کاری و فعالیت روزمره باید تحت فشار نباشد و آرامش لازم را داشته باشد. از ویژگی های کفش های چرمی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

۱-معمولا پا در ساعات های طولانی و فعالیت روزمره بوی نامطبوعی را دچار خواهد شد که اصلی ترین عامل این موضوع مربوط به کفش میباشد ، اکثر کفش ها بدلیل چرم نبودن دچار این موضوع خواهند شد اما کفش های چرمی این عامل را پوشش خواهد داد.

۲-یکی از ویژگی های خاص کفش های چرمی راحتی و آرامش بیش از حد پا میباشد زیرا پس از انتخاب سایز مناسب کفش های چرمی منعطف بوده و بنا به حالت پا قابل انعطاف هستند.

۳- کفش های چرمی دارای کفه طبی بوده و در هنگام قدم برداشتن بصورت موازی و مساوی وزن کل بدن را به قسمت های مختلف پا وارد میکند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به کارشناسان فروش ما تماس بگیرید تا راهنمایی های بیشتری را درباره سایز و رنگ بندی کفش ها در اختیارتان قرار دهند.